Oferta WULPOL

Profesjonalne usługi z zakresu mechaniki samochodowej, wulkanizacji, klimatyzacji.
Współpracujemy z największymi hurtowniami części i opon: Inter Cars, Auto Land, Auto Partner, Gordon, Handlopex, Colmec oraz z autoryzowanymi serwisami. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi oraz na zakupione i zamontowane przez nas części! Wystawiamy Faktury VAT!

Kompleksowy Serwis Samochodowy

 • Mechanika Pojazdowa, Warsztat Samochodowy, Naprawa Samochodów Mechanika Pojazdowa
  Warsztat Samochodowy WULPOL wraz z rozwojem motoryzacji rozwijał technologie mechaniki pojazdowej, wszystko po to by czerpać satysfakcję z zadowolenia Naszych Klientów. Zawsze staramy się, powierzony nam samochód, naprawić profesjonalnie, szybko i solidnie.
 • Serwis Opon, Wulkanizacja, Wymiana Opon, Opony Serwis Opon / Przechowalnia
  Warsztat Samochodowy WULPOL świadzczy usługi takie jak wulkanizacja, wymiana opon, serwis opon, przechowalnia opon i kompletnych kół. Wybierając WULPOL decydują się Państwo na fachowe doradztwo, solidność, staranność i doświadczenie.
 • Serwis Klimatyzacji, Naprawa Klimatyzacji, Napełnianie Klimatyzacji Serwis Klimatyzacji
  Warsztat Samochodowy WULPOL wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do serwisowania układów klimatyzacji. Zastosowanie nowoczesnych technologii, wysokiej klasy urządzeń, produktów renomowanych firm oraz wieloletnie doświadczenie, pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości.
 • Geometria 3D Geometria 3D
  Wykorzystujemy najbardziej zaawansowaną technologię bazującą na trójwymiarowej matrycy GEOLINER urządzenie jest w stanie wykonać pełen pomiar geometrii kół samochodowych w bardzo krótkim czasie.

Wynajem

Szybki KontaktPokaż wulpol na większej mapie